Logo Pro Meritum Napis Pro Meritum

 

Wolontariusze Meritum rozbijają Monochrom

 

O tym, że wiele dobrego w społeczności lokalnej mogą zrobić wolontariusze Klubu Młodego Wolontariusza Merit przekonują właśnie uczniowie ZSTiO MERITUM, którzy biorą udział w kolejnej edycji gry dla szkolnych klubów wolontariatu „Polichrom”.

W grze bierze udział kilkadziesiąt zespołów z całego regionu, a zadania, jakie stawiają przez uczestnikami gry organizatorzy mają promować działania wolontariackie i  zachęcać do aktywności na rzecz innych.

Dotychczas Drużyna Polichromu z Meritum miała okazję zaprezentować się w mniejszych zadaniach, które dotyczyły przedstawienia zespołu (https://zagrajwwolontariat.pl/druzyny/meritum/), stworzenia polichromowej listy przebojów, które towarzyszą wolontariuszom w czasie realizacji ich działań (https://zagrajwwolontariat.pl/meritumowy-muzyczny-task/) oraz zdefiniowania pozytywnego patriotyzmu (https://zagrajwwolontariat.pl/meritumowy-muzyczny-task/ ).

Teraz przed trzydziestoma aktywistami z Meritum pierwsze większe zadanie – już teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

 

Maja Falkus

1,5% dla OPP

Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne „PRO MERITUM”

KRS 0000380964 

Statystyki odwiedzin

Użytkowników:
4
Artykułów:
319
Odsłon artykułów:
148651

Partner PRO MERITUM

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum"

ZSTiO MERITUM